Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postup pletení krabičky

Rozhodla jsem se nafotit podrobný postup při pletení krabičky, neboť nyní se jim začínám více věnovat. Také ve větší míře využívám polepování ubrousky a předem barvených ruliček.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krabička na kapesníčky

(Blanka, 9. 4. 2015 21:31)

Díky za přehledné návody.Zatím se stále učím,ale dokázala jsem vytvořit krabičku,které jsem udělala ubrouskovou technikou víčko.Vlastně jsem polepila ustřiženou horní část krabičky na kapesníčky.Druhá,spodní část mi posloužila na obpletení.Bílá krabička s levandulovým víčkem vypadá moc pěkně.DÍKY.

Odpověď

(Lenka, 19. 1. 2010 19:27)

Dobrý den, pokusím se zodpovědět Váš dotaz. Když se podíváte na obrázek č.7, tak tam uvidíte, že přidávám jednu ruličku, která po začátečním opletení a postavení všech ruliček (vytvoření osnovy) zbyde. Tuto nabytečnou ruličku pak použijete pro pletení první řady, rohovou ruličkou se neplete. Pokud by to pro Vás bylo přehlednější, můžete si tuto ruličku přidat uprostřed strany a pak začínat od tud. Doufám, že jsem Vám trochu pomohla.

dotaz

(Zdenka , 19. 1. 2010 16:13)

Chtěla sem se zeptat, teprve začínám plést a zatím mi to nejde, pletla sem včera tuhle krabičku podle Vašeho návodu. Chtěla sem se zeptat jesli když se plete první řada, jesli rohová rulička zůstává stále rohová, nebo se taky z ní plete spodní řada. a tudíž je potom rohová nějaká jiná. Není mi to jasné. Děkuji za odpověď Zdenka